Coinler ve Airdrop Coin hakkında

Haziran 15, 2018 0 Yazar: ismail ÇİLOĞLU

Neden Airdrop Coin?

Coinler piyasaya çıktığında dikkatimi çekmemişti yada sanal bir para biriminin dünya genelinde tutacağını öngörememiştim . Türkiye piyasası belli dolar pantalon gibi ne zaman inip ne zaman çıkacağı belli olmuyo  bu yüzden Airdroplara yatırım yapmayı denemeyi kenarda 3-5 coin bulunsun demeyi düşündüm .

Neden Airdop Coin?

Yeni olduğu için kur değeri düşük  riskli olmasına rağmen yatırım yapmaya müsait görülmekte ayrıca Airdrop coinler markasını duyurabilmek için kampanyalar/hediye dağıtımları ve şartlı ödül dağıtımı yapmaktalar bu sizin şansınızı biraz daha artırıyor .

Btc 17.000tl gibi bi tutar yatırım yapıp yükselmesini beklemek (yükselme olabilir ancak 100tl’ye yeni çıkan bir coine yatırım yapmak daha makul gelmekte 🙂 Örnek Bitcoin ilk çıktığında yatırım yapan kaymak tabaka gibi)

Bu işin riski yatırım yaptığımız airdrop tutmayabilir firma kapanabilir veya balon hissi verir 🙂 bunlara hazırlıklı olun ve Airdrop yatırımlarını yüksek miktarda yapmamaya özen gösterin. Kaybedersek 100 tl -500tl arası kaybımız olsun. Bu yatırımı sadece sadece bir coine yapmayın farklı farklı coinlere düşük bütcede yatırım yapmak en makulu veya Airdrop kampanyalarından kazanılan Coinler bize daha fazla kazanç sağlar çünkü masraf yok 🙂

 

Bilgi sahibi olmadığın bi konuda bişeyler öğrenmek sıkılmayan için kolay olabilir bu işte az sabır ve zaman gerektiriyor uyarayım . 🙂

 

Bilgi kaynağı olarak :bitcointalk forumu ,wmaracı ve r10 net’in Coin forumları takip edilebilir üyeliğiniz varsa sorularınızı iletebilirsiniz.

İlk işimiz Myetherwallet  cüzdan oluşturmak olsun 😉

Benim şuan airdrop coin için kullandığım BLOCKCHAIN.IO   sitesi var. BlockChain airdrop 1hafta sonra bitecek şansınız varken denemekten kaçmayın.